Pánské dlouhé zimní bundy a kabáty

Je pravdou, že se muž bez dlouhé zimní bundy anebo kabátu prostě neobejde. Někdy je takový mráz, že krátký fashion bomber prostě nestačí. Nejvíce je v kurzu délka do poloviny kolen, dvě velké přední kapsy, praktická kapuce s kožíškem či bez něj. Sportovní bundy pro pány v delším provedení jsou určeny pro každodenní použití. Delší provedení zaručí teplo i v těch nejchladnějších dnech roku.

Moderní vzhled, ochrana před rozmary počasí i praktičnost hrají prim. To platí i v případě dlouhých pánských zimních kabátů. Studenti, obchodní zástupci či manažeři si je zamilovali pro každodenní nošení. Ať už jsou vlněné anebo vyrobené ze syntetického materiálu a zateplené, vždy musejí být elegantní. Podmínkou není kapuce ani límec. Mohou mít dvouřadé zapínání, zip, knoflíky i obojí. Velmi pěkné je zpestření kapsami a ozdobnými zipy. Pánské dlouhé zimní bundy a kabáty jsou hřejivé a velice trendy.

Pánská maskáčová zimní bunda s kožešinovou kapucíDelší pánská vojenská bunda

Pánská maskáčová zimní bunda s kožešinovou kapucí

Hledáte dokonalého společníka, na kterého se můžete 100% spolehnout v zimním období? Preferujete klasiku s modernou? Máte rádi nadčasové kousky? Bunda Urban Classsics Garment Washed Camo v army stylu je dokonalou volbou v každém směru. Stylová bunda s kapucí lemovaná kožešinou s regulací stažení pro vyšší efekt v rámci ochrany před nepříznivým a větrným počasím. Army styl je stále in. Pánská bunda je toho důkazem. Samozřejmostí je kvalitní materiál.

Cena v době recenze: 2 020 Kč

Pánská černá zimní bunda Alpine ProProšívaná bunda Alpine Pro

Pánská černá zimní bunda Alpine Pro

Pánská zimní bunda se kterou rozhodně neuděláte krok vedle. Z dílny vyhlášené značky Alpine Pro, která je jedničkou na českém trhu ve výrobě outdoorového oblečení. Černý model vyrobený z vodě-odpudivého a větru-odolného materiálu s impregnační úpravou DWR a ochrannou vrstvou Teflon. Bunda má silnou hřejivou výplň, takže vám nebude zima ani za hodně chladného počasí. Navíc oceníte i neodepínatelnou kapuci na lemu s umělou kožešinou a ochrannou krytkou brady, která vás ochrání i za deště nebo ve vánici.

Cena v době recenze: 1 364 Kč

Dlouhá černá pánská zimní bunda BangasticPánská zimní bunda asymetrického střihu

Dlouhá černá pánská zimní bunda Bangastic

Značková pánská zimní bunda pro mladé s vyndávací vnitřní srstí.

Cena v době recenze: 1 193 Kč